|
Alonso: egyik verseny sem lvez elnyt
Mindent meg kell nyerni, amit lehet www.formula.hu
Fernando Alonso mr a htvgi Trk Nagydjat megelzen is elltogatott Isztambulba, amely elnyerte a tetszst. "Fantasztikus. A vros szvben bemutattam az autmat. Nagyszer lmny volt, ezeken az reg utakon vgigmenni! A vros maga nagyon vltozatos. Sok a ltnival, rlk a visszatrsnek. szre lehet venni, ahogyan az eurpai s az zsiai kultra sszekeveredik."
Alonso szmra azonban is csak egy verseny a sok kzl, ahol szeretne felllni a dobog legmagasabb fokra. "Minden versenyre egyformn sszpontostok, s semmi msra. Nagyszer, hogy ilyen pozciban vagyok, mert ez azt jelenti, hogy jl teljestnk, s hasonlkppen tudjunk folytatni is. Nagy melegre szmtunk s sok a lass kanyar. Ezen kanyarok vgn a hts kerekek nagy ignybevtelnek vannak kitve. Fontos, hogy mi is j kondciban legynk."
|